مقالات - ایلی تویز - نمایندگی رسمی محصولات اینتکس

قیمت انواع استخر بادی کودک

انواع استخر بادی کودک 

استخر بادی عمق کم به سبب برخورداری از کیفیت بسیار بالا، مورد توجه افراد بی شماری قرار گرفته است. این محصول بادی به واسطه طراحی که از آن برخوردار است، قابل استفاده برای تمام افراد در گروه های سنی مختلف می باشد. استخر بادی عمق کم بهترین گزینه برای استفاده کودکان است زیرا عمق مناسب آن مانع از غرق شدن کودک می گردد. این مدل از استخر از تنوع رنگی بسیار بالایی برخوردار است و همین جهت پاسخگوی تمام سلیقه ها است.

ویژگی های استخر بادی عمق کم

استخر بادی عمق کم از جمله مدل استخرهای است که می توان به واسطه برخورداری از وزن بسیار سبکی که داراست، در کوتاه ترین زمان ممکن قابل جا به جا می باشد. این ویژگی سبب شده تا بتوان این محصول را در مکان های متعددی مورد استفاده قرار داد. از دیگر ویژگی های استخر بادی عمق کم آن است که این محصول دارای قیمت بسیار مناسب و مقرون به صرفه ای است و همین امر موجب شده تا به عنوان بهترین گزینه برای استخرهای بتنی به شمار آید. همچنین می توان اشاره نمود که این استخر به واسطه کیفیتی که داراست، این امکان را فراهم می آورد تا بتوان در بازه زمانی طولانی از آن بهره مند گردید.

خرید استخر بادی عمق کم

استخر بادی عمق کم از محصولاتی است که با خرید آن می توان در بسیاری از هزینه های مختلف به میزان قابل ملاحظه ای صرفه جویی به عمل آورد. به سبب برخورداری از این ویژگی منحصربه فرد فروش این استخر بادی با رشد قابل ملاحظه ای همراه شده است. به منظور خرید استخر بادی عمق کم می توان به نمایندگی فروش این محصول همچون ایلی تویز مراجعه نمود.

نمایندگی مرکزی اینتکس در ایران 

 ایلی تویز نمایندگی اینتکس در ایران می باشد که به صورت گسترده تر در زمینه واردات و فروش عمده و تک این محصولات بادی فعالیت می نماید . شرکت بازرگانی ایلی تویز با داشتن سوابق طولانی در زمینه ارائه  محصولات بادی اینتکس به مشتریان خود توانسته توجه خریداران و طرفداران این نوع محصولات بادی را به خود جلب نماید . 

قیمت انواع تشک بادی استخر و شناور بادی روی آب

لیست قیمت انواع مدل از تشک بادی استخر و شناور بادی اینتکس به صورت مستقیم عرضه شده است که با توجه به نیاز می توان محصول مورد نظر را تهیه کرد.

تشک بادی یکی از کاربردی ترین و بهترین محصولات بادی اینتکس محسوب می شود که از آن به میزان قابل ملاحظه ای در فصول گرم سال بهره گرفته می شود. این مدل از تشک به واسطه طراحی منحصر به فرد و ساختاری که از آن برخوردار می باشد، سهم عمده از فروش را به خود اختصاص داده است. از مهم ترین و اصلی ترین ویژگی های تشک بادی و شناور بادی آن است که این محصول دارای وزن بسیار سبکی است و به واسطه همین امر می توان به آسانی این تشک را جا به جا کرد و در مکان های متعددی مورد استفاده قرار داد.

کیفیت بالا تشک بادی اینتکس

کمپانی اینتکس به منظور تولید مدل های مختلفی از تشک بادی از بهترین و باکیفیت ترین مواد اولیه بهره گرفته است. استفاده از مواد اولیه مرغوب سبب شده تا بتوان تشک بادی اینتکس را در بازه زمانی طولانی مورد استفاده قرار داد و از کیفیت قابل قبول این محصول، بهره مند گردید. تشک بادی اینتکس به گونه ای تولید شده است که تمام افراد با وزن های مختلف می توانند از آن استفاده نمایند و همین امر موجب شده تا فروش این محصول با رشد قابل ملاحظه ای همراه باشد.

خرید تشک بادی اینتکس

تشک بادی اینتکس از محصولاتی است که با خرید آن می توان در هر زمان و مکانی این محصول را مورد استفاده قرار داد. این مدل از تشک به گونه ای تولید شده است که دارای رنگ ها و سایزهای مختلفی است و همین امر سبب شده تا تمام افراد بتوانند مطابق با نیاز و سلیقه خود اقدام به خرید این محصول نمایند. به واسطه برخورداری از وزن سبک و حجم کمی که این محصول داراست، بهترین و مناسب ترین گزینه برای استفاده در سفر می باشد و همین امر سبب محبوبیت روز افزون آن شده است.

نمایندگی مرکزی اینتکس در ایران 

 ایلی تویز نمایندگی اینتکس در ایران می باشد که به صورت گسترده تر در زمینه واردات و فروش عمده و تک این محصولات بادی فعالیت می نماید . شرکت بازرگانی ایلی تویز با داشتن سوابق طولانی در زمینه ارائه  محصولات بادی اینتکس به مشتریان خود توانسته توجه خریداران و طرفداران این نوع محصولات بادی را به خود جلب نماید . 

خرید تشک و شناور بادی روی آب اینتکس

شناورهای روی آب اینتکس از جمله محصولات تفریحی بادی می باشد که در فصول گرم سال برای تفریحات آبی در ( دریا ، استخر ، آب های آرام ) استفاده می گردد . شناور های بادی اینتکس در ابعاد و اشکال مختلف مناسب با سن و سلیقه افراد مختلف طراحی شده است . شناور های بادی intex با توجه به کیفیت قابل توجه و تنوع بسیار بالای خود توجه خریداران محصولات بادی سایر برندها رو به خود جلب کرده است . 

کیفیت تشک های روی آب اینتکس

تشک های روی آب اینتکس از جنس پی وی سی بسیار مقاوم ، مستحکم ، ضد آب و ضد حساسیت می باشد. چاپ روی محصولات اینتکس علاوه بر زیبایی منحصر به فرد و سه بعدی خود ضد حساسیت نیز می باشد . تشک و شناورهای بادی این شرکت توسط پمپ های بادی کوچک و بزرگ بسته به نوع محصول قابل باد کردن می باشد.  

شناورها و تشک های دونفره یا چند نفره 

برخی از تشک ها و شناور های بادی اینتکس قابلیت این را دارد که بعد از باد کردن به یکدیگر متصل شده و قابلیت استفاده چند نفر به صورت همزمان از این شناور ها و یا تشک ها را بر روی آب پیدا کند. تمامی اتصالات این تشک و شناورهای بادی مستحکم می باشد . تشک های بادی دو یا چند نفره به منظور آفتاب گیری و استراحت روی آب و کنار استخر استفاده می گردد. 

نمایندگی مرکزی اینتکس در ایران 

 ایلی تویز نمایندگی اینتکس در ایران می باشد که به صورت گسترده تر در زمینه واردات و فروش عمده و تک این محصولات بادی فعالیت می نماید . شرکت بازرگانی ایلی تویز با داشتن سوابق طولانی در زمینه ارائه  محصولات بادی اینتکس به مشتریان خود توانسته توجه خریداران و طرفداران این نوع محصولات بادی را به خود جلب نماید . 

فروشگاه انواع محصولات اینتکس در ایران

محصولات اینتکس دارای انواع مختلفی می باشند که از طریق فروشگاه ایلی تویز در ایران به صورت مستقیم می توان برای خرید آن ها اقدام کرد. محصولات اینتکس به سبب تنوع بسیار گسترده ای که از ان برخوردار هستند، پاسخگوی نیاز تمام مصرف کنندگان می باشند. این محصولات دارای تنوع رنگی بسیار وسیعی نیز می باشند و از همین جهت این امکان را برای مصرف کنندگان فراهم می آورند تا بتواند مطابق با نیاز و سلیقه برای خرید آن ها اقدام نمایند. این محصولات در انواع سایزها نیز تولید شده است و به همی جهت مناسب برای تمام گروه های سنی است.

انواع محصولات اینتکس

خرید محصولات اینتکس

محصولات اینتکس در سراسر جهان از طریق نمایندگی های این کمپانی در دسترس قرار گرفته است. شرکت اینتکس از بزرگ ترین و شناخته شده ترین کمپانی های تولید کننده محصولات بادی است که در کشور چین واقع شده است. این کمپانی سالانه تعداد قابل توجهی از محصولات خود را به کشورهای متعددی عرضه می نماید. نمایندگی های این شرکت محصولات را در بسته بندی های مناسب و با قیمت مقرون به صرفه دی در دسترس مصرف کنندگان قرار می دهند. از جمله نمایندگی های معتبر محصولات اینتکس در ایران نیز می توان به فروشگاه بزرگ ایلی تویز اشاره نمود. خرید مستقیم از این فروشگاه سبب می گردد تا مشتری از رضایت کامل برخوردار باشد و بتواند از خدمات پس از فروش نیز بهره مند شود.

قیمت محصولات اینتکس

محصولات اینتکس از قیمت بسیار مناسبی برخوردار هستند و همین امر موجب شده تا تمام مصرف کنندگان بتوانند به منظور خرید این محصولات اقدام نمایند. به واسطه قیمت مناسبی که محصولات این کمپانی از آن برخوردار است، سهم عمده و قابل ملاحظه ای از فروش به آن اختصاص داده است. می توان اشاره نمود که محصولات اینتکس دارای محبوبیت بسیار بالایی در میان سایر محصولات بادی موجود در بازار هستند.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • فروشگاه ایلی تویز ( بازرگانی باختری )، عرضه کننده محصولات تفریحی بادی، آبی و کمپینگ اینتکس با بیش از 10 سال سابقه درخشان در واردات ، فروش و خدمات  ...

  تماس با ما

  آدرس: تهران، خیابان فداییان، خیابان شهید غیبی، بلوار شهدا، پلاک 19

  تلفن: 02155576345 - 02155576343 - 09011042401

  Medical Off Google + Medical Off Youtube Medical Off Instagram Medical Off Facebook
  Medical Off Aparat Medical Off Twitter Medical Off LinkedIn Medical Off Telegram