تعرفه فروش آنلاین مبل بادی شیک intex - ایلی تویز - نمایندگی رسمی محصولات اینتکس

تعرفه فروش آنلاین مبل بادی شیک intex

انواع مبل های بادی شیک و طبی از برند intex را می توان به صورت آنلاین از طریق این مرکز تهیه نمود. تعرفه فروش محصولات اینتکس نیز از طریق این سایت قابل ارائه می باشد.

مبل بادی شیک

مبل های بادی امروزه در تمام مکان های عمومی و خصوصی دیده می شوند. در باشگاه های ورزشی، دفتر های کار، هتل ها و انواع مکان های دیگر می توان از این مبل ها برای استراحت و رفع خستگی استفاده کرد. مبل های بادی اینتکس intex با طراحی طبی و تخصصی تولید می شوند و انواع آنها در نمایندگی رسمی اینتکس، ایلی تویز، موجود می باشد. این مرکز با گردآوری بهترین مجموعه مبل های بادی با ابعاد و اندازه های گوناگون، کار انتخاب را برای مشتریان گرامی راحت تر کرده است.

مبل بادی با طراحی طبی

مبل های اینتکس انتخاب های خوبی برای استفاده در منزل و محل کار و ویلا یا باغ و پیک نیک و هر جای دیگر، جهت استراحت و رفع خستگی می باشند. طراحی طبی این محصولات باعث شده تا برای تمام افراد مناسب بوده و همچنین از بیماری های دیسک و آرتروز نیز جلوگیری کنند. مبل های بادی اینتکس، به سرعت از باد پر و خالی می شوند و هیچ دردسری برای حمل و نقل به مکان های مختلف ایجاد نمی کنند. جنس پی وی سی مستحکم این محصولات، باعث می شود برای تمام افراد حتی اشخاصی با وزن های بالا نیز مناسب باشند.

فروشگاه ایلی تویز ( بازرگانی باختری )، عرضه کننده محصولات تفریحی بادی، آبی و کمپینگ اینتکس با بیش از 10 سال سابقه درخشان در واردات ، فروش و خدمات  ...

تماس با ما

آدرس: تهران، خیابان فداییان، خیابان شهید غیبی، بلوار شهدا، پلاک 19

تلفن: 02155576345 - 02155576343 - 09011042401

Medical Off Google + Medical Off Youtube Medical Off Instagram Medical Off Facebook
Medical Off Aparat Medical Off Twitter Medical Off LinkedIn Medical Off Telegram