فروش آنلاین مبل بادی تخت شو ارزان - ایلی تویز - نمایندگی رسمی محصولات اینتکس

فروش آنلاین مبل بادی تخت شو ارزان

مبل های بادی تخت شو با کیفیت های مختلفی در بازار موجودند. انواع ارزان و با کیفیت این مبل ها به صورت آنلاین توسط این واحد به فروش می رسد.

فروش مبل بادی

مبل بادی تخت شو توسط شرکت اینتکس با بهترین کیفیت تولید و عرضه می گردد. این مبل ها را می توان از طریق این فروشگاه با قیمت ارزان تهیه نمود. از مبل های بادی تخت شو می توان در مکان های مختلف مانند ویلا، دفتر کار، منزل، مسافرت، طبیعت و ...، به صورت موقت یا دائم استفاده کرد. متخصصین شرکت اینتکس محصولی طبی با طراحی تخصصی و آخرین فناوری روز دنیا  ارائه داده اند که می توان آن را در ایران از طریق نمایندگی های معتبر تهیه نمود.

راحتی مبل بادی تخت شو اینتکس

طراحی این مبل ها به صورت انجام شده که ستون فقرات فرد بر روی آن به صورت درست قرار می گیرد و شخص احساس راحتی زیادی می کند.  خرید مبل بادی تخت شو مزایای زیادی دارد. این مبل ها مناسب برای نشستن و استراحت کردن هستند، قیمت به صرفه ای دارند و با خرید آنها در واقع همزمان خرید یک تختخواب طبی و یک مبل استراحت راحت صورت گرفته است.

فروشگاه ایلی تویز ( بازرگانی باختری )، عرضه کننده محصولات تفریحی بادی، آبی و کمپینگ اینتکس با بیش از 10 سال سابقه درخشان در واردات ، فروش و خدمات  ...

تماس با ما

آدرس: تهران، خیابان فداییان، خیابان شهید غیبی، بلوار شهدا، پلاک 19

تلفن: 02155576345 - 02155576343 - 09011042401

Medical Off Google + Medical Off Youtube Medical Off Instagram Medical Off Facebook
Medical Off Aparat Medical Off Twitter Medical Off LinkedIn Medical Off Telegram