قیمت قایق بادی چلنجر 3 نفره اینتکس - ایلی تویز - نمایندگی رسمی محصولات اینتکس

قیمت قایق بادی چلنجر 3 نفره اینتکس

قایق بادی اینتکسانواع قایق های بادی اینتکس از پی وی سی محکم و در انواع کیفیت ها و قیمت ها تولید می شوند. قایق های بادی چلنجر سه نفره اینتکس لذت یک تفریح آبی امن و پر هیجان را به مصرف کنندگان هدیه می دهند.

 

قایق های بادی چلنجر 3 نفره اینتکس با جنس بسیار مقاوم و کیفیت بالا و قیمت مناسب، توسط این مرکز به فروش می رسد و می توان انواع آنها را در سایت مشاهده کرد. قایق های بادی انواع گسترده ای دارند. تعدادی از آنها برای ماهیگیری استفاده می شوند و مدلهایی برای کاربری های تفریحی و انواع دیگری از آنها نیز برای ورزش حرفه ای قایقرانی استفاده می شوند. قایق چلنجر با ظرفیت های مختلف توسط اینتکس تولید می شود و به بازار عرضه می گردد.

کیفیت قایق بادی چلنجر اینتکس

قایق های بادی چلنجر از برند اینتکس، از بهترین انواع قایق های بادی موجود در بازار به شمار می روند. طراحی چلنجر ها باعث شده تا این محصول از استقامت فیزیکی بسیار بالا و همچنین تعادل منحصر به فرد روی آب بهره مند باشد. چلنجر به راحتی حمل و نقل می شود، ایمنی حرکت بالایی دارند و برای انواع استفاده های ورزشی و تفریحی و ماهیگیری، انتخاب های بسیار مناسبی هستند.

 

فروشگاه ایلی تویز ( بازرگانی باختری )، عرضه کننده محصولات تفریحی بادی، آبی و کمپینگ اینتکس با بیش از 10 سال سابقه درخشان در واردات ، فروش و خدمات  ...

تماس با ما

آدرس: تهران، خیابان فداییان، خیابان شهید غیبی، بلوار شهدا، پلاک 19

تلفن: 02155576345 - 02155576343 - 09011042401

Medical Off Google + Medical Off Youtube Medical Off Instagram Medical Off Facebook
Medical Off Aparat Medical Off Twitter Medical Off LinkedIn Medical Off Telegram