خرید تشک و شناور بادی روی آب اینتکس - ایلی تویز - نمایندگی رسمی محصولات اینتکس

خرید تشک و شناور بادی روی آب اینتکس

شناور بادی روی آب اینتکس از جمله محصولات تفریحی بادی می باشد که در فصول گرم سال برای تفریحات آبی در ( دریا ، استخر ، آب های آرام ) استفاده می گردد . شناور های بادی اینتکس در ابعاد و اشکال مختلف مناسب با سن و سلیقه افراد مختلف طراحی شده است . شناور های بادی intex با توجه به کیفیت قابل توجه و تنوع بسیار بالای خود توجه خریداران محصولات بادی سایر برندها رو به خود جلب کرده است . 

کیفیت تشک های روی آب اینتکس

تشک های بادی روی آب اینتکس از جنس پی وی سی بسیار مقاوم ، مستحکم ، ضد آب و ضد حساسیت می باشد. چاپ روی محصولات اینتکس علاوه بر زیبایی منحصر به فرد و سه بعدی خود ضد حساسیت نیز می باشد . تشک و شناورهای بادی این شرکت توسط پمپ های بادی کوچک و بزرگ بسته به نوع محصول قابل باد کردن می باشد.  

شناورها و تشک های دونفره یا چند نفره 

برخی از تشک ها و شناور های بادی اینتکس قابلیت این را دارد که بعد از باد کردن به یکدیگر متصل شده و قابلیت استفاده چند نفر به صورت همزمان از این شناور ها و یا تشک ها را بر روی آب پیدا کند. تمامی اتصالات این تشک ها بادی و شناورهای بادی مستحکم می باشد . تشک های بادی دو یا چند نفره به منظور آفتاب گیری و استراحت روی آب و کنار استخر استفاده می گردد. 

نمایندگی مرکزی اینتکس در ایران 

 ایلی تویز نمایندگی اینتکس در ایران می باشد که به صورت گسترده در زمینه واردات و فروش عمده و تک این محصولات بادی فعالیت می نماید . شرکت بازرگانی ایلی تویز با داشتن سوابق طولانی در زمینه ارائه محصولات بادی اینتکس با قیمت مناسب به مشتریان خود توانسته توجه خریداران و طرفداران این نوع محصولات بادی را به خود جلب نماید . 

فروشگاه ایلی تویز ( بازرگانی باختری )، عرضه کننده محصولات تفریحی بادی، آبی و کمپینگ اینتکس با بیش از 13 سال سابقه درخشان در واردات ، فروش و خدمات  ...

تماس با ما

آدرس: تهران، خیابان فداییان، خیابان شهید غیبی، بلوار شهدا، پلاک 19

تلفن: 02155576345 - 02155576343 - 09011042401

Medical Off Google + Medical Off Youtube Medical Off Instagram Medical Off Facebook
Medical Off Aparat Medical Off Twitter Medical Off LinkedIn Medical Off Telegram