خرید اینترنتی مبل بادی دو نفره ایلی تویز نمایندگی اینتکس - ایلی تویز - نمایندگی رسمی محصولات اینتکس

خرید اینترنتی مبل بادی دو نفره ایلی تویز نمایندگی اینتکس

مبل های بادی در انواع یک نفره و دو نفره توسط نمایندگی ایلی تویز و از برند اینتکس ارائه می شوند. امکان خرید اینترنتی تمامی محصولات این برند از این مرکز فراهم است.

 ایلی تویز نمایندگی اینتکس

انواع مبل های بادی برند اینتکس را در ظرفیت های تک نفره و دو نفره می توان در این مرکز مشاهده نموده و از طریق خرید اینترنتی تهیه کرد. مبل های بادی طبی اینتکس با طراحی مطابق با ستون فقرات و توسط به روز ترین فناوری های صنعتی تولید شده است. تعرفه فروش این مبل ها را می توان از طریق این سایت دریافت نمود. نمایندگی رسمی محصولات اینتکس در ایران، ایلی تویز، با ارائه مجموعه ای گسترده از انواع مبل های بادی ، این اطمینان را به خریداران ایرانی می دهد که می توانند محصولات اینتکس را به صورت اورجینال و با کیفیت اصلی دریافت کنند.

مبل بادی راحت اورجینال اینتکس

مبل های بادی اینتکس را می توان در محل کار، منزل، باغ، ویلا و یا سفر استفاده نمود. این مبل ها بخاطر طراحی طبی که دارند، خستگی را زودتر مرتفع کرده و باعث بهبود وضعیت نشستن در افراد می شوند. جنس مبل های اینتکس در مقابل ضربات فیزیکی استحکام بالایی دارد و این امر آنها را از دیگر محصولات مشابهشان متمایز کرده است. مبل های اینتکس قابلیت تحمل وزن های مختلف را دارند و به راحتی از باد پر و خالی می شوند. این محصولات با طراحی های مختلف بدنه و رنگ و همچنین در ابعاد متفاوت و با کیفیت اورجینال ارائه می گردند.

فروشگاه ایلی تویز ( بازرگانی باختری )، عرضه کننده محصولات تفریحی بادی، آبی و کمپینگ اینتکس با بیش از 10 سال سابقه درخشان در واردات ، فروش و خدمات  ...

تماس با ما

آدرس: تهران، خیابان فداییان، خیابان شهید غیبی، بلوار شهدا، پلاک 19

تلفن: 02155576345 - 02155576343 - 09011042401

Medical Off Google + Medical Off Youtube Medical Off Instagram Medical Off Facebook
Medical Off Aparat Medical Off Twitter Medical Off LinkedIn Medical Off Telegram