نمایندگی رسمی فروش آنلاین قایق بادی 2 نفره ارزان - ایلی تویز - نمایندگی رسمی محصولات اینتکس

نمایندگی رسمی فروش آنلاین قایق بادی 2 نفره ارزان

انواع قایق های بادی 2 نفره اینتکس با مدل های مختلف توسط این نمایندگی رسمی به صورت آنلاین به فروش می رسند.

 فروش قایق بادی

قایق های بادی اینتکس در تمامی مدل های گوناگون و با ظرفیت های مختلف یک نفره و 2 نفره توسط این نمایندگی رسمی به صورت آنلاین به فروش می رسند. اینتکس با ارائه انواع مختلف قایق با کاربری های مختلف، کار را برای خریداران راحت کرده است. انواع قایق های این شرکت را می توان برای اهداف تفریحی، قایقرانی ورزشی و ماهیگیری استفاده کرد. تمامی مدل های قایق بادی اینتکس در این مرکز موجود است و می توان ظرفیت های مختلف یک نفره و یک نفره و چند نفره آنها را تهیه کرد.

قایق های بادی اورجینال اینتکس

قایق های بادی تولید شده توسط شرکت امریکایی اینتکس در انواع مدل ها و برای کاربری های مختلف ارائه می شوند. این قایق ها همگی از پی وی سی سه لایه و الیاف بسیار محکم ساخته می شوند و به همین دلیل در برابر انواع فشار ها و ضربه ها مقاومت نشان می دهند. قایق های اینتکس به صورتی طراحی شده اند که به راحتی برای استفاده آماده شوند و بهترین تعادل را بر روی آب داشته باشند. بعضی از قایق های بادی ارائه شده توسط این شرکت، قابلیت نصب موتور را نیز دارند. محصولات بادی اورجینال اینتکس، عالی ترین درجه کیفی را در میان محصولات موجود در بازار دارند.

فروشگاه ایلی تویز ( بازرگانی باختری )، عرضه کننده محصولات تفریحی بادی، آبی و کمپینگ اینتکس با بیش از 10 سال سابقه درخشان در واردات ، فروش و خدمات  ...

تماس با ما

آدرس: تهران، خیابان فداییان، خیابان شهید غیبی، بلوار شهدا، پلاک 19

تلفن: 02155576345 - 02155576343 - 09011042401

Medical Off Google + Medical Off Youtube Medical Off Instagram Medical Off Facebook
Medical Off Aparat Medical Off Twitter Medical Off LinkedIn Medical Off Telegram