فروش آنلاین قایق بادی کودکانه ایلی تویز - ایلی تویز - نمایندگی رسمی محصولات اینتکس

فروش آنلاین قایق بادی کودکانه ایلی تویز

انواع مدل های قایق های بادی کودکانه را می توان در این سایت مشاهده نمود. تمامی محصولات برند اینتکس توسط این مرکز و به وسیله فروش آنلاین در اختیار مشتریان قرار می گیرند.

فروش قایق بادی

قایق های بادی کودکانه از جمله اسباب بازی های هیجان انگیز و مفرح برند اینتکس برای کودکان به شمار می آیند که می توان آنها را در انواع و اقسام مدل ها در فروشگاه ایلی تویز مشاهده نمود. امکان فروش آنلاین محصولات اینتکس و ارسال آنها به سراسر کشور، کار را برای خریداران راحت تر کرده است. از آنجا که نمونه های تقلبی و کپی از وسایل بادی اینتکس در بازار به وفور یافت می شود، لازم است تا خرید آنها از یک مرکز معتبر صورت بگیرد.

امنیت قایق بادی بچه گانه اینتکس

در فصول گرم و آفتابی، گردش ها و تفریح های آبی در میان کودکان هواداران زیادی پیدا می کنند. یک قایق بادی سبک و مقاوم و امن، می تواند لذت این گردش ها را چند برابر کند. قایق های بادی اینتکس به این دلیل که از پی وی سی چند لایه ساخته می شوند و طراحی تخصصی دارند، امنیت بالایی بداشته و کمتر دچار صدمه و آسیب می شوند و حتی در صورت سوراخ شدن، با یک تکه چسب قابل تعمیر می باشند. این قایق ها وزن بسیار کمی دارند و در حالت بدون باد، می توان آنها را به راحتی با خود حمل کرد. قایق های اینتکس به سرعت از باد پر و خالی می شوند و در هر مکانی قابل استفاده هستند.

فروشگاه ایلی تویز ( بازرگانی باختری )، عرضه کننده محصولات تفریحی بادی، آبی و کمپینگ اینتکس با بیش از 10 سال سابقه درخشان در واردات ، فروش و خدمات  ...

تماس با ما

آدرس: تهران، خیابان فداییان، خیابان شهید غیبی، بلوار شهدا، پلاک 19

تلفن: 02155576345 - 02155576343 - 09011042401

Medical Off Google + Medical Off Youtube Medical Off Instagram Medical Off Facebook
Medical Off Aparat Medical Off Twitter Medical Off LinkedIn Medical Off Telegram