نمایندگی رسمی فروش مبل بادی راحتی اینتکس در اصفهان - ایلی تویز - نمایندگی رسمی محصولات اینتکس

نمایندگی رسمی فروش مبل بادی راحتی اینتکس در اصفهان

 مبل های بادی راحتی اینتکس در نمایندگی های معتبر این شرکت در اصفهان به فروش می رسند. خرید محصولات بادی از نمایندگی های رسمی باعث می شود تا بتوان محصول را به صورت اورجینال تهیه نمود.

نمایندگی اینتکس اصفهان

 مبل های بادی راحتی اینتکس به صورت طبی و تخصصی طراحی می شوند و موارد استفاده زیادی دارند. نمایندگی های رسمی فروش محصولات اینتکس، محصولات بادی این شرکت را با کیفیت اصلی و به صورت اورجینال به فروش رسانده و به خریداران محترم ارائه می دهند. مبل هادی بادی راحتی امروزه در تمام مکان های تفریحی و کاری مثل هتل ها، دفتر های تجاری، شرکت ها و منازل دیده می شوند.

مبل های بادی با راحتی فوق العاده

انواع مبل های بادی اینتکس با ابعاد بسیار گوناگون و کاربری های متفاوت و متنوع در ایران و توسط نمایندگی های رسمی به فروش می رسند. مبل های بادی با رنگ ها و طرح هایی که دارند برای انواع فضاهای مختلف مناسبند. راحتی فوق العاده این مبل ها محصول مواد درجه یک سازنده آنها و همچنین طراحی طبی و تخصصی آنهاست. جنس مبل ها از مواد پی وی سی چند لایه است و استقامت بالایی در برابر ضربه های مکانیکی و فیزیکی نشان می دهند.

فروشگاه ایلی تویز ( بازرگانی باختری )، عرضه کننده محصولات تفریحی بادی، آبی و کمپینگ اینتکس با بیش از 10 سال سابقه درخشان در واردات ، فروش و خدمات  ...

تماس با ما

آدرس: تهران، خیابان فداییان، خیابان شهید غیبی، بلوار شهدا، پلاک 19

تلفن: 02155576345 - 02155576343 - 09011042401

Medical Off Google + Medical Off Youtube Medical Off Instagram Medical Off Facebook
Medical Off Aparat Medical Off Twitter Medical Off LinkedIn Medical Off Telegram