نمایندگی فروش قایق بادی کایاک ایلی تویز - ایلی تویز - نمایندگی رسمی محصولات اینتکس

نمایندگی فروش قایق بادی کایاک ایلی تویز

قایق های بادی کایاک اینتکس جزو محصولات مطمئن جهت انواع تفریحات آبی به شمار می روند که می توان آنها را از طریق نمایندگی ها تهیه نمود. ایلی تویز از معتبر ترین نمایندگی های فروش محصولات اینتکس در ایران است.

نمایندگی فروش ایلی تویز

قایق های بادی کایاک با انواع مدل ها و قیمت ها توسط شرکت بزرگ اینتکس امریکا تولید شده و مجموعه متنوعی از آنها توسط این مرکز به صورت اینترنتی فروش می رسد. در فصل های گرم و خشک سال، قایق های بادی از پر کاربرد ترین وسایل برای تفریحات خانوادگی و یا تمرینات ورزش های آبی به شمار می روند. قایق کایاک به خاطر نوع طراحی بدنه و مقاومت بالای فیزیکی اش، انتخاب مناسبی برای تمام فعالیت های آبی به شمار می آیند.

قایق های بادی کایاک اینتکس با کیفیت اصلی

قایق های بادی اینتکس به راحتی از باد پر و خالی می شوند و حمل و نقل آنها نیز به راحتی صورت می گیرد. قایق های بادی کایاک را می توان در دریا یا رودخانه هم استفاده کرد. از آنجا که حفظ ایمنی و تعادل برای مصرف کنندگان این محصولات بسیار مهم است، انواع قایق های شرکت اینتکس با پی وی سی محکم و طراحی تخصصی تولید می شوند تا رضایت خاطر و امنیت هر چه بیشتر مشتریان را فراهم کنند.

فروشگاه ایلی تویز ( بازرگانی باختری )، عرضه کننده محصولات تفریحی بادی، آبی و کمپینگ اینتکس با بیش از 10 سال سابقه درخشان در واردات ، فروش و خدمات  ...

تماس با ما

آدرس: تهران، خیابان فداییان، خیابان شهید غیبی، بلوار شهدا، پلاک 19

تلفن: 02155576345 - 02155576343 - 09011042401

Medical Off Google + Medical Off Youtube Medical Off Instagram Medical Off Facebook
Medical Off Aparat Medical Off Twitter Medical Off LinkedIn Medical Off Telegram