لوازم نظافت و زیبایی استخر-قرص کلر استخر-جاروی نظافت استخر - ایلی تویز - نمایندگی رسمی محصولات اینتکس

لوازم نظافت و زیبایی استخر-قرص کلر استخر-جاروی نظافت استخر

جاروی نظافت استخر فواره استخر فرچه نظافت استخر وسیله نظافت کف آب استخر

جاروی استخر ، وسایل نظافت آب استخر ، جاروی نظافت کف استخر ، وسیله نظافت سطح آب استخر ، توری آشغال گیر روی آب استخر ، جاروی اتوماتیک نظافت آب استخر ، پمپ کف کش آب استخر ، فواره استخر ، فواره آبپاش استخر ، دسته جاروی استخر ، آشغال جمع کن آب استخر ، برگ گیر و آشغال گیر آب استخر ، حشره گیر سطح آب استخر ، تجهیزات نظافت استخر ، تجهیزات نگهداری و نظافت استخر ، برگ گیر آشغال گیر حشره گیر روی آب استخر ، لوازم نظافت استخر ، استخر ، تمیز کردن استخر ، نظافت استخر ، لوازم جانبی استخر ، قیمت لوازم نظافت استخر ، وسایل و لوازم نظافت استخر پیش ساخته اینتکس ، نظافت استخر اینتکس ، فروشگاه فروش لوازم نظافت استخر ، قیمت وسایل جانبی استخر ، استخر پیش ساخته ، تمیز کردن آب استخر پیش ساخته و استخر های ثابت و بتنی ، قرص کلر ، قیمت قرص کلر ، قرص کلر آنزیم دار ، قرص کلر مناسب استخر های خانگی ، استخر خانگی ، کلر نظافت آب استخر .

چگونه استخر خود را نظافت کنیم ؟

ته نشینی مواد معلق در آب استخر و ایجاد گل و لای در کف آن امری غیر قابل اجتناب می باشد . این موضوع در استخر های روباز بسیار بیشتر و حادتر می باشد . گل و لای ته نشین شده در استخر موجب از بین رفتن کیفیت آب ، شفافیت آب و همچنین بروز بیماری خواهد شد این مواد و گل و لای در زمان عدم استفاده از استخر در کمتر از چند ساعت ته نشین و کیفیت و رنگ آب باز یابی می شود . اما با ورود افراد به داخل استخر و متلاطم شدن آب دوباره این مواد به حالت معلق در آمده و لذت شنا را از افراد استفاده کننده خواهد گرفت..وسایل نظافت استخر یکی از مهمترین وسایلی که باید در کنار استخر خریداری شود  جاروی زدن استخر امری است که تمام کسانی که صاحب استخر های خصوصی و عمومی هستند روزانه یا هفتگی آن را انجام می دهند . اما جاروی کردن استخر امری زمان گیر و کسل کننده است . به خصوص در استخر های روباز . به غیر از مواد آلوده ای که در کف استخر ته نشین می شود موجودات مانند پشه ، مگس ، مورچه و ... و همچنین برگ درختان و ... نیز در سطح آب شناور می شوند و جمع کردن آشغال های روی آب و کف آب بسیار زمان گیر و دشوار می باشد که با استفاده از تجهیزات نظافت این امر به سرعت و با دقت بسیار انجام می شود . برای تمیز نگه داشتن آب استخر از ویروس ها و میکروب ها و قارچ ها نیز باید کیفیت مولکولی آب نیز بالا باشد که این امر توسط قرص های کلر آنزیم دار امکان پذیر است . به گونه ای که بسته به نوع استخر و حجم آب استخر استفاده چه تعداد ازین قرص ها نیز متفاوت است . قرص های کلر را باید داخل سبد قرص گذاشته و برروی آب به صورت شناور قرارداد تا به تدریج قرص و آنزیم های موجود در آن طی چند روز درون آب حل شده و آب را تمیز نگه دارد . این قرص ها کلر در بسته بندی 5 عدد می باشد که هر کدام ازین قرص ها بسته به حجم آب استخر و مقدار استفاده ، چندین روز طول می کشد تا کامل درون آب حل شده و نیاز به قرص بعدی باشد .

تمیز کردن سطح آب استخر

اولین قدم برای تمیز کردن استخر شما، تمیز کردن سطح آن با توری مخصوص و یا توسط اسکیمر می باشد که در واقع، این کار باید روز به روز انجام شود تا اطمینان حاصل شود که سطح استخر عاری از هر آلودگی می باشد. این بخش نسبتا آسان نظافت استخر است توری را به لوله تلسکوپی وصل کنید تا کار شروع شود. سپس از توری برای بیرون کشیدن زباله استفاده کنید. چیزهایی مثل شاخ و برگ ، حشرات و اغلب چیزهایی در استخرهای روباز قرار می‌ گیرند. به سادگی از توری برای حذف هر شی خارجی که در بالای آب استخر می‌بینید استفاده کنید. یکی دیگر از راهکارها جهت جمع‌آوری و خارج کردن اجسام کوچک شناور روی آب، حشرات مُرده، ذرات چربی نظیر روغن و کرم ضد آفتاب، و در مجموع زباله یا هر جسم شناور دیگری از داخل آب است. به طور کلی، هر جسم و شیئی که به لحاظ جرم آن، قادر به رسیدن به کف استخر نباشید با استفاده از اسکمیر از آب گرفته می‌شود. یا با اتصال یک اسکیمر به لبه استخر و در مسیر پمپ تصفیه اسکیمر به صورت اتوماتیک زیاله های سطح آب را به درون خود کشیده و توسط فیلتر ها موجود درون خود زباله ها را جمع آوری کرده و آب تمیز وارد پمپ تصفیه شده و دوباره به استخر باز می گردد . 

تمیز کردن نردبان و لبه های استخر

لبه استخر ، کناره های استخر و نردبان استخر را با استفاده از فرچه و برس تمیز کنید. زمانی که زباله های سطح آب را خارج کردید از یک برس برای تمیز کردن کناره های استخر و پله ها و نردبان استفاده کنید. این کار باید به صورت هفتگی انجام شود و به سادگی برس را به میله تلسکوپی وصل کرده و آن را بر روی قسمت هایی که آلوده هستند بکشید، دقت کنید که برخی مکان ها که کثیف تر هستند نیاز به زور بیشتری برای از بردن آلودگی خواهند داشت. همچنین در نظر داشته باشید جاهایی از استخر که گردش آب ضعیف تری دارند نیاز به توجه بیشتری دارند مثل پله ها.

استفاده از قرص های کلر

قرص های کلر تجزیه پذیر را به آب اضافه کنید. شما این قرص ها را می توانید در فروشگاه ایلی تویز  www.ilitoys.com  خریداری کنید. آن ها به آرامی در آب حل می شوند و کلر را آزاد می کنند تا باکتری های موجود در آب استخر شما را از بین ببرند. برای اضافه کردن قرص های کلر به آب می توانید از سبد قرص کلر استفاده کنید که قرص به صورت معلق روی آب بماند و به تدریج در آب حل شود.

تمیز کردن کف آب استخر

برای نظافت کف آب استخر میتوان از جارو های نظافت آب استخر اینتکس استفاده نمود که این جارو ها از جهت کارایی تنوع بسیاری دارند که چند نمونه از آن ها را به شما معرفی میکنیم .

جاروی خودکار : استفاده از جاروی استخر خودکار در بین صاحبان استخر بسیار مرسوم شده است شرکت های معتبر زیادی در زمینه جاروی استخر اتوماتیک یا خودکار مشغول فعالیت بوده و تنوع محصول خوبی وجود دارد . اما باید به مشخصات و شرایط کاری و استخر تحت پوشش و همچنین تجهیزات و لوازم کمکی هر جاروی دقت شود . برخی از جارو های استخر خودکار مستلزم نصب پمپ یا دیگر تجهیزات مکمل هستند. جاروی استخر خودکار نیازی به راهبر یا اپراتور ندارد و فقط کافیست جارو روشن و به داخل آب انداخته شود آن گاه جاروی به صورت اتوماتیک کف استخر حرکت و استخر را لایروبی می کند.

جاروی اتومات : جاروی اتومات یکی دیگر از وسایل نظافت استخر می باشد که به صورت دستی عمل کرده و بدون کابل و سیم می باشد و جهت تمیز کردن کف استخر از لجن ، شن ، گل و لای ، جلبک و .. میباشد. به این صورت که شما جاروی اتوماتیک را به مدت 50 دقیقه درون شارژ قرار داده و بعد مانند جارو برقی الودگی های کف آب استخر را به داخل جارو کشیده و بعد از نظافت کف استخر فیلتر ها داخل جاروی را نیز تمیز کنید چرا که تمیز نکردن فیلتر های آشغال گیر داخل جاروی اتوماتیک در کیفیت استفاده های بعدی تاثیر منفی میگذارد. این جارو شارژی بوده و ضد آب می باشد.میله جارو نظافت تلسکوپی بوده و تا بیش از دو متر تغییر سایز میدهد

برای زیبا سازی فضای داخلی استخر یا اطرف استخر میتوان از فواره استخر و از صندلی استخر که هردو به لبه استخر متصل می شود استفاده نمود . و برای گرم نگه داشتن آب و حفاظت آب در برابر موجودات موضی نیز میتوان از روکش سولار استفاده نمود که بعد از هر استفاده از استخر به راحتی میتوان به روی استخر کشید و آب استخر را تمیز نگه داشت. 

 برای مشاهده لیست قیمت و انواع وسایل نظافت استخر اینتکس اینجا کلیک کنید

قیمت و مشخصات صندلی استخر 

صندلی استخر یکی از محصولات لوازم جانبی استخر می باشد که توسط کمپانی بزرگ اینتکس تولید شده و در سال 2020 وارد بازار شده است . ازین محصول جهت استراحت در کنار استخر استفاده می گردد . جنس این صندلی از پی وی سی مستحکم  درجه یک ضد آب و ضد حساسیت می باشد . طریقه نصب این صندلی بسار سهل و راحت می باشد . به این صورت که صندلی را بعد از باز کردن از بسته بندی به داخل استخر می بریم و بر روی لبه استخر فریمی خود نصب کرده و بست پشت صندلی را در جهت عقربه ساعت می چرخانیم تا در جای خود محکم شود . از خصوصیت این صندلی می توان به قابلیت تاشو بودن آن اشاره کرد چرا که این قابلیت موجب می شود در صورت نیاز نداشتن به صندلی آن  را تا کرده و از اشغال شدن فضای استخر جلوگیری  نمایید. این صندلی قابلیت نصب بروی همه مدل های استخر های فریمی را دارد . این صندلی تنها در نمایندگی اصلی اینتکس در ایران به فروش می رسد . 

برای خرید محصول یا اطلاع از مشخصات بیشتر بر روی عکس کلیک کنید 

 

قیمت و مشخصات روکش سولار

روکش سولار استخر قابل استفاده برای استخرهای فریمی اینتکس با سایز  5,38 متر و سایزهای کوچکتر می باشد .  روکش استخر intex وسیله ای پر کاربرد بوده که از آب استخر در برابر نور خورشید و ورود گرد و خاک ، برگ درختان ، حیوانات و حشرات موذی به داخل آب محافظت نموده و درنتیجه از پایین آمدن کیفیت آب و هدر رفتن آّن جلوگیری می نماید . جنس این روکش از پی وی سی مقاوم می باشد . این روکش استخر در سرتاسر سطح خود دارای حباب های هوا می باشد ، که این سبب شده روکش بر روی آب استخر شناور مانده و از تبخیر شدن آب جلوگیری کرده و گرمای خورشید را جهت گرم کردن آب استخر حفظ کند .

برای خرید محصول یا اطلاع از مشخصات بیشتر بر روی عکس کلیک کنید 

 

قیمت و مشخصات فواره استخر آبشار استخر

آبشار LED از جمله وسایل جانبی استخر از محصولات اینتکس به شمار می آید . این آبشار  intex با  اتصال به پمپ آب شروع به کار میکند به این صورت که پمپ تصفیه ، آب را بعد از تصفیه به داخل این آبشار هدایت کرده و جریان آب موجب روشن شدن LED این آبشار به رنگ  های مختلف قرمز ، آبی و سبز  می شود. نور این آبشار LED فضای بسیار زیبا و رویایی را در تاریکی شب برای شما ایجاد می کند . این آبشار قابلیت نصب بر روی استخر های پیش ساخته گرد و مستطیل را دارد.

برای خرید محصول یا اطلاع از مشخصات بیشتر بر روی عکس کلیک کنید 

 

قیمت و مشخصات جاروی خودکار

جاروی خودکار از جمله وسایل جانبی استخر می باشد که محصولی پر کاربرد از محصولات اینتکس محسوب می گردد. روش کار با این جارو برقی به اینگونه است که جارو را در کف استخر قرار داده و لوله جارو را از طریق دیواره استخر مطابق تصویر به پمپ تصفیه متصل کرده که با روشن شدن پمپ تصفیه آب اینتکس جارو شروع به حرکت می کند لجن ها و رسوبات کف استخر را از طریق کف جارو به داخل کشیده که یک سری ازین زباله ها و لجن ها در ابتدا از طریق فیلتر داخل جارو گرفته می شود و باقی مانده آن ها از طریق شلنگ جارو خودکار intex به داخل پمپ تصفیه هدایت شده و تصفیه نهایی آب در آنجا صورت می گیرد . توجه داشته باشید که جاروی خودکار در کنار پمپ تصفیه آب کاربرد دارد و به تنهایی عمل لجن زدایی را نمی تواند انجام دهد . علت به حرکت در آمدن خودکار جارو این است که وقتی پمپ تصفیه آب عمل مکش آب را شروع می کند آب از طریق کف و حفره های جارو وارد جارو شده به پمپ تصفیه می رود و دوباره پمپ آب را به داخل استخر پمپاژ می کند که این عمل ، موجب ایجاد جریان آب شده و با ایجاد جریان آب در کف استخر آب از 4 حفره دایره ای شکل جارو عبور می کند و موجب به حرکت درآمدن جاروی خودکار اینتکس می شود .

برای خرید محصول یا اطلاع از مشخصات بیشتر بر روی عکس کلیک کنید 

قیمت و مشخصات جاروی نظافت استخر دو لوکس

جاروی نظافت دو لوکس استخر از جمله وسایل جانبی از محصولات اینتکس به شمار می آید که قابل استفاده برای انواع استخر ها می باشد. این جاروی اینتکس دارای توری برای جمع آوری ضایعات سطح آب ، فرچه برای پاک کردن رسوبات کف استخر ، جاروی لجن کش که به پمپ تصفیه آب متصل شده و به کمک آن لجن ها را جمع آوری کرده و به فیلتر روی جارو انتقال داده تا همه لجن ها به داخل پمپ تصفیه نفوذ نکند . دسته این جاروی intex از آلومینیوم نشکن و سبک می باشد . دسته این جارو حالت تلسکوپی داشته که طول آن تا 279 سانتی متر قابلیت کوتاه و بلند شدن دارد . این جارو نیاز به پمپ تصفیه دارد و با استفاده از شلنگی که به پمپ تصفیه متصل می شود عمل رسوب گیری را انجام داده و رسوبات را به داخل فیلتر روی دسته و سپس به داخل پمپ تصفیه هدایت می دهد . 

برای خرید محصول یا اطلاع از مشخصات بیشتر بر روی عکس کلیک کنید 

 

قیمت و مشخصات جاروی اتومات

جاروی اتومات از جمله وسایل جانبی استخر از محصولات اینتکس به شمار می آید . این جاروی اینتکس جهت پاک سازی استخر از رسوباتی مانند لجن ، جلبک و ... می باشد . دسته جاروی اتومات intex تلسکوپی بوده و قابلیت کوتاه بلند شدن تا 239 سانتی متر را دارد. این جاروی اتومات شارژی توسط کابل USB در مدت زمان 50 دقیقه شارژ می شود . جاروی شارژی اتومات ضد آب ، رسوبات و لجن های کف استخر را با عمل مکش در داخل مخرن خود وکیوم کرده و به راحتی عمل پاک سازی استخر را انجام می دهد . جاروی شارژی اتومات یکی از جدیدترین و پرکاربردترین ها  از محصولات اینتکس به شمار می آید  . 

برای خرید محصول یا اطلاع از مشخصات بیشتر بر روی عکس کلیک کنید 

 

قیمت و مشخصات مخزن قرص کلر با دماسنج

دماسنج آب استخر از جمله لوازم جانبی استخر از محصولات اینتکس به شمار می آید. این دماسنج  intex دارای نشانگر درجه آب می باشد ، که با شناور کردن این دماسنج به روی آب بعد از مدت زمان کوتاهی دمای آب را نمایش می دهد . این دماسنج اینتکس یک وسیله بسیار کارامد برای درجه گیری آب انواع استخر های پیش ساخته ، ایزی ست ، فریمی و ... می باشد.

برای خرید محصول یا اطلاع از مشخصات بیشتر بر روی عکس کلیک کنید 

 

قیمت و مشخصات اسکیمر سطح آب استخر

اسکیمر آب از جمله وسایل جانبی استخر از محصولات اینتکس محسوب می گردد . این اسکیمر توسط یک گیره به لبه استخر متصل می شود که این گیره قابلیت تنظیم ارتفاع دارد تا با سطح آب استخر شما قابل تنظیم باشد که عمل جم کردن آشغال ها را از سطح آب به درستی انجام دهد . این گیره intex در دو شکل می باشد که هر دو مدل در بسته بندی وجود دارد که بتوان ازین اسکیمر هم برای استخرهای فریمی هم برای استخر های ایزی ست استفاده نمود . طریقه کارکرد این اسکیمر اینتکس به این صورت می باشد که اسکیمر با اتصالاتی که دارد بعد از اتصال به لبه استخر توسط لوله ای از دیواره استخر به پمپ تصفیه متصل شده که پمپ تصفیه با انجام عمل مکش ، آب را از سطح استخر به داخل سبد اسکیمر هدایت کرده و آشغال های سطح آب را جمع آوری مینماید . سبد این اسکیمر اینتکس این قابلیت را دارد که درصورت پر شدن از اسکیمر جدا شده و بعد از نظافت دوباره در جای خود قرار گیرد . 

برای خرید محصول یا اطلاع از مشخصات بیشتر بر روی عکس کلیک کنید 

 

انواع وسایل نظافت استخر

انواع وسایل نظافت استخر    قیمت وسایل نظافت استخر   فروش وسایل نظافت استخر    سایت فروش جاروی نظافت استخر    فروش آنلاین جاروی نظافت استخر   نمایندگی فروش پمپ تخلیه آب استخر     پمپ تخلیه آب استخر با قیمت مناسب   پمپ تخلیه آب استخر   مشخصات فنی پمپ تخلیه آب استخر    بهترین پمپ تخلیه آب استخر   باکیفیت ترین پمپ تخلیه آب    جاروی نظافت اتومات   انواع جاروی نظافت      قیمت جاروی نظافت استخر   فروش ا نواع جاروی نظافت ضد آب    سایت فروش توری آشغال گیر استخر      فروش آنلاین فرچه نظافت استخر    نمایندگی فروش تجهیزات نظافت استخر   مکنده رسوبات کف استخر با قیمت مناسب      مشخصات فنی تجهیزات نظافت استخر      بهترین وسایل نظافتیه استخر     باکیفیت ترین محصولات نظافت استخر     

 نمایندگی مرکزی اینتکس در ایران 

ایلی تویز نمایندگی اینتکس در ایران می باشد که به صورت گسترده در زمینه واردات و فروش عمده و تک این محصولات بادی فعالیت می نماید . شرکت بازرگانی ایلی تویز با داشتن سوابق طولانی در زمینه ارائه  محصولات بادی اینتکس با قیمت مناسب به مشتریان خود توانسته توجه خریداران و طرفداران این نوع محصولات بادی را به خود جلب نماید .

توجه :

برای خرید وسایل نظافت استخر می توانید به صورت حضوری ، اینترنتی و یا تلفنی محصول خود را از ایلی تویز نمایندگی مرکزی اینتکس در ایران ثبت سفارش کرده یا با مشاوره ی همکاران ما در کوتاه ترین بازه زمانی محصول مورد نظر خود را در سراسر کشور دریافت کنید. 

فروشگاه ایلی تویز ( بازرگانی باختری )، عرضه کننده محصولات تفریحی بادی، آبی و کمپینگ اینتکس با بیش از 13 سال سابقه درخشان در واردات ، فروش و خدمات  ...

تماس با ما

آدرس: تهران، خیابان فداییان، خیابان شهید غیبی، بلوار شهدا، پلاک 19

تلفن: 02155576345 - 02155576343 - 09011042401

Medical Off Google + Medical Off Youtube Medical Off Instagram Medical Off Facebook
Medical Off Aparat Medical Off Twitter Medical Off LinkedIn Medical Off Telegram