استخر بادی اینتکس استخر بادی اینتایم - ایلی تویز - نمایندگی رسمی محصولات اینتکس

استخر بادی اینتکس استخر بادی اینتایم

وان بادی استخری بادی کودک و بزرگسال 

از دیگر محصولات بادی شرکت اینتکس و اینتایم استخر بادی می باشد که استخر بادی را میتوان بعنوان یک وان نیز در نظر گرفت چرا که این محصول قابلیت نگهداشتن آب را در فضاهای مختلف مثل حمام دارد. جنس استخر ها معمولا از نوع پی وی سی می باشد و دارای انواع استخر بادی کودک، استخر بادی خانوادگی و در ابعاد و سایزهای گوناگون می باشد. استخر بادی اینتکس مناسب برای سنین مختلف است و از قابلیت های آن می توان به کارکرد با انواع پمپ های باد اشاره کرد. نصب و راه اندازی بسیار راحت و آسان و بدون نیاز به زیر سازی و گود برداری و هزینه های آب بندی استخر دارد، قیمت بسیار مناسب و ارزان داشته و تولید متنوع در اندازه ها و سایز های مختلف و همچنین طرح ها و رنگ های متفاوت دارد. قابلیت تعمیرات در صورت خرابی و قابلیت جا به جایی و نقل و انتقال استخر به مکان دیگر را دارد. 
استخرهای اینتکس در ابعاد و اندازه های مختلف توسط کمپانی اینتکس تولید شده و برای همه سنین و سلیقه ها به بازار جهانی ارائه شده است . 
استخر و وان بادی اینتایم
استخرهای بادی اینتایم نیز از جمله استخرهایی می باشد که در سراسر جهان به دلیل خصوصیات خاص و بارزی که دارد از فروش بسیاری برخودار است . یکی از خصوصیات استخر بادی اینتایم عمق زیاد آنها می باشد که در همه سنین این خصوصیت اعمال شده است . در برخی از استخرهای کودک اینتایم یک حلقه گردنی بادی برای کودک تعبیه شده است که موجب می شود کودک هنگام آب تنی در استخر با عمق 75 cm روی آب شناور بماند . 

بزرگترین مزیت استخر بادی در نصب سریع و راه اندازی راحت آن است که توسط یک پمپ باد دستی با زدن چند حرکت باد میشود، امروزه با توجه به کوچک تر شدن منازل و حمام ها استفاده از یک استخر بادی یا وان بادی تقریبا یک امر بعید بنظر میاید ولی شرکت intex و intime این نوع محصول را با استفاده از به روزترین تکنولوژی های روز دنیا تولید کرده است. 

برای مشاهده لیست قیمت و انواع استخر بادی اینتایم و اینتکس اینجا کلیک کنید.  

قیمت و مشخصات وان بادی حمام طرح آکواریوم

وان بادی حمام طرح آکواریوم با ارتفاع 72  و طول 210 cm از خانواده استخر های بادی اینتایم به شمار می آید .جنس این وان بادی از پی وی سی بسیار مقاوم ، ضد آب و ضد حساسیت می باشد که برای کودکان طراحی شده است.  این وان بادی از لحاظ سایز و اندازه تشابه زیادی با وان حمام دارد . دیواره های این وان INTIME از 4 رینگ جداگانه تشکیل شده که باد می شوند. کف این وان بادی از یک لایه باد شونده جهت نرمی و راحتی بیشتر سطح نشیمن تشکیل شده است . از مزایای دیگر این وان بادی میتوان به در پوش تخلیه آب اشاره کرد که عمل تخلیه آب از این دریچه به راحتی صورت میگیرد . طراحی منحصر به فرد با چاپ آکواریوم و قیمت بسیار مناسب این محصول را در بین محصولات اینتایم پر فروش و پر طرفدار کرده است . ازین وان بادی می توان در حمام ، اتاق و فضاهای بیرونی در تابستان و ... استفاده نمود .

150 cm
210 cm
72 cm

برای مشاهده جزییات محصول و یا خرید آن روی عکس زیر کلیک کنید

 

قیمت و مشخصات وان حمام صورتی کودک

وان حمام بادی کودک صورتی اینتایم یکی از پرکاربردترین وان های بادی از محصولات اینتایم محسوب می گردد. این وان بادی یکی از جدیدترین محصولات بادی کودک برای نوزادان به شمار می اید . جنس این وان از پی وی سی بسیار مستحکم ، ضد آب و ضد حساسیت می باشد. دیواره این وان بادی  intex از دو قسمت باد می شود. یکی از ویژگی های مهم این استخر بادی ، کفِ باد شونده آن است . همچنین برجستگی که در کف این وان تعبیه شده است ، موجب می شود تا از سر خوردن نوزاد به داخل وان جلوگیری شود. در این وان بادی اینتایم برای سهولت در تخلیه آب در پوشی در کف وان تعبیه شده است. از این وان بادی در منزل داخل حمام یا هر جای دیگری می توان استفاده نمود . ظاهر منحصر به فرد و رنگ زیبای صورتی و آبی این محصول موجب شده تا میان خریداران پر طرفدار باشد .

60 cm
90 cm
27 cm

برای مشاهده جزییات محصول و یا خرید آن روی عکس زیر کلیک کنید

 

قیمت و مشخصات وان بادی خرسی کودک 

وان بادی خرسی کودک با ارتفاع 75 از خانواده استخر های بادی اینتایم به شمار می آید .جنس این وان از پی وی سی شیشه ای بسیار مقاوم ، ضد آب و ضد حساسیت می باشد که برای کودکان طراحی شده است.  این وان بادی از لحاظ سایز و اندازه به شکل دایره با قطر 106 cm و ارتفاع 75 cm می باشد . طراحی بسیار زیبای این وان به شکل خرس و رنگ قهوه ای شیشه ای این محصول موجب شده تا توجه مشتریان وان ها بادی را به خود جلب کند . دیواره های این وان INTIME از 4 رینگ جداگانه تشکیل شده که جداگانه باد می شوند. کف این وان بادی از یک لایه باد شونده جهت نرمی و راحتی بیشتر سطح نشیمن تشکیل شده است. از مزایای دیگر این وان بادی میتوان به در پوش تخلیه آب اشاره کرد که عمل تخلیه آب از این دریچه به راحتی صورت میگیرد . طراحی منحصر به فرد و قیمت بسیار مناسب این محصول را در بین محصولات اینتایم پر فروش و پر طرفدار کرده است . ازین وان بادی می توان در حمام ، اتاق و فضاهای بیرونی در تابستان و ... استفاده نمود . 

106 cm
75 cm

برای مشاهده جزییات محصول و یا خرید آن روی عکس زیر کلیک کنید

 

قیمت و مشخصات وان بادی حمام طرح آکواریوم با ارتفاع 75  

وان بادی حمام طرح آکواریوم با ارتفاع 75 از خانواده استخر های بادی اینتایم به شمار می آید .جنس این وان از پی وی سی بسیار مقاوم ، ضد آب و ضد حساسیت می باشد که برای کودکان طراحی شده است.  این وان بادی از لحاظ سایز و اندازه تشابه زیادی با وان حمام دارد . دیواره های این وان INTIME از 4 رینگ جداگانه تشکیل شده که جداگانه باد می شوند. کف این وان بادی از یک لایه باد شونده جهت نرمی و راحتی بیشتر سطح نشیمن تشکیل شده است. این وان بادی کودک دارای یک رینگ گردنی رایگان و دماسنج جدا گانه برای سنجش دمای آب وان می باشد . از مزایای دیگر این وان بادی میتوان به در پوش تخلیه آب اشاره کرد که عمل تخلیه آب از این دریچه به راحتی صورت میگیرد . طراحی منحصر به فرد با چاپ آکواریوم و قیمت بسیار مناسب این محصول را در بین محصولات اینتایم پر فروش و پر طرفدار کرده است . ازین وان بادی می توان در حمام ، اتاق و فضاهای بیرونی در تابستان و ... استفاده نمود .

105 cm
143 cm
75 cm

برای مشاهده جزییات محصول و یا خرید آن روی عکس زیر کلیک کنید

 

لیست قیمت انواع وان بادی و استخر بادی 

وان بادی اینتکس  وان بادی اینتایم  استخر بادی اینتکس  استخر بادی اینتایم  وان حمام کودک  وان بادی کودک  وان کودک  استخر بادی  وان بادی   انواع استخر بادی کودک    استخر بادی کودک    قیمت استخر بادی کودک    فروش استخر بادی کودک    سایت فروش استخر بادی کودک    فروش آنلاین استخر بادی کودک    نمایندگی استخر بادی کودک     استخر بادی کودک با قیمت مناسب    استخر بادی   مشخصات استخر بادی کودک    بهترین استخر بادی کودک    باکیفیت ترین استخر بادی کودک    استخر بادی کودک در ابعاد مختلف    استخر بادی کودک گرد     استخر بادی کودک مربع    استخر بادی کودک مستطیل  استخر بادی کودک اسکلت دار        انواع استخر بادی بچه گانه     استخر بادی بچه گانه    قیمت استخر بادی بچه گانه     فروش استخر بادی بچه گانه     سایت فروش استخر بادی بچه گانه     فروش آنلاین استخر بادی بچه گانه     نمایندگی استخر بادی بچه گانه      استخر بادی بچه گانه  با قیمت مناسب    استخر بادی    مشخصات استخر بادی بچه گانه     بهترین استخر بادی بچه گانه     باکیفیت ترین استخر بادی بچه گانه     استخر بادی بچه گانه  در ابعاد مختلف    استخر بادی بچه گانه گرد    استخر بادی بچه گانه  مربع    استخر بادی بچه گانه  مستطیل    استخر بادی بچه گانه  اسکلت دار 

نمایندگی مرکزی اینتکس در ایران 

ایلی تویز نمایندگی اینتکس در ایران می باشد که به صورت گسترده در زمینه واردات و فروش عمده و تک این محصولات بادی فعالیت می نماید . شرکت بازرگانی ایلی تویز با داشتن سوابق طولانی در زمینه ارائه  محصولات بادی اینتکس با قیمت مناسب به مشتریان خود توانسته توجه خریداران و طرفداران این نوع محصولات بادی را به خود جلب نماید .

توجه :

برای خرید انواع وان بادی و  استخرهای بادی و فریمی کودک و خانوادگی می توانید به صورت حضوری ، اینترنتی و یا تلفنی محصول خود را از ایلی تویز نمایندگی مرکزی اینتکس در ایران ثبت سفارش کرده یا با مشاوره ی همکاران ما در کوتاه ترین بازه زمانی محصول مورد نظر را در سراسر کشور دریافت کنید.

فروشگاه ایلی تویز ( بازرگانی باختری )، عرضه کننده محصولات تفریحی بادی، آبی و کمپینگ اینتکس با بیش از 13 سال سابقه درخشان در واردات ، فروش و خدمات  ...

تماس با ما

آدرس: تهران، خیابان فداییان، خیابان شهید غیبی، بلوار شهدا، پلاک 19

تلفن: 02155576345 - 02155576343 - 09011042401

Medical Off Google + Medical Off Youtube Medical Off Instagram Medical Off Facebook
Medical Off Aparat Medical Off Twitter Medical Off LinkedIn Medical Off Telegram