چسب پنچری - ایلی تویز - نمایندگی رسمی محصولات اینتکس

چسب پنچری

چسب پنچری قایق بادی تخت بادی تشک بادی استخر بادی مبل بادی

محصولات بادی اینتکس همواره با کیفیت بوده و بدون رساندن آسیب جدی به محصول امکان پارگی خود به خودی بسیار به ندرت دیده شده است . به هردلیلی محصول بادی شما اعم از تخت بادی تشک بادی قایق بادی استخر بادی مبل بادی و سایر محصولات بادی اینتکس و غیر اینتکس دچار آسیب شد می توانید ازین چسب و وصله یا همان چسب پنچری برای رفع این سوراخ یا پارگی استفاده کرد . چسب و وصله یا همان چسب پنچری شرکت اینتکس را از فروشگاه ایلی تویز و یا سایت ایلی تویز تنها نمایندگی رسمی محصولات بادی و لوازم جانبی اینتکس در ایران تهیه نمایید .

برای اطلاع از قیمت چسب پنچری و سایر لوازم جانبی محصولات بادی ایلی تویز اینجا کلیک کنید.

چسب وصله

چسب و وصله از جمله وسایل جانبی از محصولات اینتکس به شمار می آید . چسب و وصله برای ترمیم تمامی محصولات اینتکس مشترک بوده که از یک تیوپ چسب مایع و یک رول نوار شیشه ای که تفریبا 132 سانتی متر مربع مساحت دارد تشکیل شده. نوار این چسب ، شیشه ای بوده به طوری که بعد از چسباندن روی سطحی که سوراخ شده است هم رنگ محصول شده و قابل رویت نمی باشد. این چسب intex برای کالاهایی نظیر تشک و تخت خواب -استخرهای برزنتی - استخرهای بادی - انواع قایق های بادی و... قابل استفاده می باشد.طریقه مصرف این چسب وصله به این صورت می باشد که ابتدا محلی که دچار آسیب دیدگی شده پیدا کرده و سطح محصول را عاری از هر گونه آلودگی و چربی نمایید و در صورت پنچری ، وصله ای به ابعاد 2 در 2 یا بزرگتر ( بسته به نوع پنچری ) از وصله اصلی توسط قیچی جدا نموده و چسب مایع را هم به سطح وصله و هم سطح محل آسیب دیده محصول آغشته می نماییم و پس از دقایقی که چسب در مجاورت هوا قرار گرفت و خشک شد ، وصله را به محل آسیب دیده می چسبانیم و پس از گذشت 4 الی 5 ساعت میتوانیم محصول را باد کنیم و استفاده نماییم . 

برای مشاهده جزییات بیشتر و یا خرید این محصول روی عکس زیر کلیک کنید

برچسب تعمیرات 

برچسب تعمیرات از جمله وسایل جانبی از محصولات اینتکس به شمار می آید . این بسته بندی حاوی 6 عدد برچسب تعمیرات intex برای کالاهایی نظیر تشک و تخت خواب - استخرهای برزنتی - استخرهای بادی - انواع قایق های بادی  و سایر محصولات اینتکس قابل استفاده می باشد. . طریقه مصرف این چسب وصله به این صورت می باشد که ابتدا محلی که دچار آسیب دیدگی شده پیدا کرده و سطح محصول را عاری از هر گونه آلودگی و چربی نمایید و محصول را باد کنید ، قبل از خالی شدن باد محصول برچسب را به محل آسیب دیده بچسبانید.

برای مشاهده جزییات بیشتر و یا خرید این محصول روی عکس زیر کلیک کنید

نمایندگی مرکزی اینتکس در ایران 

ایلی تویز نمایندگی اینتکس در ایران می باشد که به صورت گسترده در زمینه واردات و فروش عمده و تک این محصولات بادی فعالیت می نماید . شرکت بازرگانی ایلی تویز با داشتن سوابق طولانی در زمینه ارائه  محصولات بادی اینتکس با قیمت مناسب به مشتریان خود توانسته توجه خریداران و طرفداران این نوع محصولات بادی را به خود جلب نماید .

توجه :

شعار های تبلیغاتی برخی از همکار نماهای ما را در زمینه خرید محصولات اینتکس از نمایندگی اصلی جدی گرفته و از اصل بودن محصولات ارائه شده توسط سایت های مدعی نمایندگی اینتکس اطمینان حاصل فرمایید . نمایندگی اینتکس فقط محصولات اینتکس را ارائه می دهد نه محصولات مشابه را که عموما در قالب اینتکس از برندهای غیر استاندارد و متفرقه به مشتری ارائه می کنند .

برای خرید محصولات بادی اینتکس و لوازم جانبی آن ها می توانید به صورت حضوری ، اینترنتی ( سایت یا اینستاگرام ) و یا تلفنی محصول خود را از ایلی تویز نمایندگی مرکزی اینتکس در ایران ثبت سفارش کرده یا با مشاوره ی همکاران ما در کوتاه ترین بازه زمانی محصول مورد نظر را در سراسر کشور دریافت کنید.

فروشگاه ایلی تویز ( بازرگانی باختری )، عرضه کننده محصولات تفریحی بادی، آبی و کمپینگ اینتکس با بیش از 13 سال سابقه درخشان در واردات ، فروش و خدمات  ...

تماس با ما

آدرس: تهران، خیابان فداییان، خیابان شهید غیبی، بلوار شهدا، پلاک 19

تلفن: 02155576345 - 02155576343 - 09011042401

Medical Off Google + Medical Off Youtube Medical Off Instagram Medical Off Facebook
Medical Off Aparat Medical Off Twitter Medical Off LinkedIn Medical Off Telegram